Sala weselnaSala bankietowasala na wesele gostyńRestauracja pępowo
Jesteś tutaj:

Galeria

Dla firm

Gościniec Pępowo to również doskonałe miejsce na zorganizowanie szkolenia, konferencji czy imprezy integracyjnej. Posiadamy odpowiedni sprzęt audiowizualny(projektor).

W zależności od liczby zaproszonych gości i specyfiki spotkania mają Państwo do wyboru 3 pomieszczenia o różnej wielkości. W razie potrzeby istnieje możliwość skorzystania z bazy noclegowej. Grupy zorganizowane (np. pracownicy firm) mogą liczyć na bardzo korzystne zniżki.

Ewentualne menu na Państwa spotkanie – od serwisu kawowego po pełną konsumpcję – ustalamy indywidualnie ze zleceniodawcą.

Firmom które szukają noclegu, konsumpcji dla swoich pracowników nasz Gościniec wydaje się idealnym miejscem, począwszy od świeżych posiłków w restauracji w promocyjnych cenach, poprzez wygodne pokoje z SAT/TV, Internetem Wi-Fi oraz możliwością korzystania ze sklepu który znajduje się też w naszym Gościńcu, czyli w świeże pieczywo i inny asortyment można zaopatrzyć się już od godz. 6:00 do 22:00.

Dogodny dojazd i przestronny parking dla pracowników i klientów Państwa firmy to dodatkowy argument przemawiający za wyborem Gościńca Pępowo.

Lokalne firmy zachęcamy także do zapoznania się z naszą ofertą CATERINGU.

Zapraszamy do współpracy!